Ciclul... mi curge extrem de putin

05-05-2014
elenaluminita
Nu este medic/terapeut
elenaluminita
Buna, am o problema cred eu in legătura cu ciclul menstrual. Sâmbăta mi-a venit ciclul menstrual, regulat aproximativ, dar problema e ca de sâmbăta imi curge extrem de putin, chiar si in prima si in a doua zi am folosit Tampon de zi, foarte subtiri pe care de obicei il folosesc in ultima zi a ciclului. Chestia asta mi s-a mai întâmplat o data in luna Ianuarie, după a fost normal, acum din nou e asa. Azi trebuia sa fie a 3a zi dar nu mi-a mai curs nimic. Va rog sa na ajutati cu un sfat. Va multumesc
6 comentarii
0
07-05-2014, ora 12:56
lidia codrut
Nu este medic/terapeut
lidia codrut
as vrea sa te intreb daca in luna ianuarie te-a tinut tot 2 zile?ai intretinut relatii sexuale in ultima luna?
0
07-05-2014, ora 16:39
elenaluminita
Nu este medic/terapeut
elenaluminita
Nu am întreţinut relatii sexuale din luna Noiembrie.
0
07-05-2014, ora 16:41
elenaluminita
Nu este medic/terapeut
elenaluminita
Iar in luna Ianuarie tot asa mi-a venit 3 zile cam asa. Mi-am facut un test de sarcina prin luna Februarie, dar a ieşit negativ.
0
08-05-2014, ora 00:18
lidia codrut
Nu este medic/terapeut
lidia codrut
in cazul acesta se exclude posibilitatea unei sarcini...eu cred ca un medic ginecolog ar fi in masura sa-ti dea un raspuns...ar fi bine sa consulti unul!multa sanatate!
0
14-05-2014, ora 16:14
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Buna ziua,

Poate fi vorba despre o inflamatie genitala, sau poate fi vorba si despre o sarcina insa este necesara vizita la un medic ginecolog pentru a se confirma un diagnostic ferm.

O zi placuta!
0
14-05-2014, ora 17:56
elenaluminita
Nu este medic/terapeut
elenaluminita
Poate sa fie vorba de o sarcina dacă eu nu am mai intretinut relaţii sexuale din Noiembrie ?
Adaugă un comentariu / răspuns

01-07-2021, ora 11:30
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.