Ciclul... mi curge extrem de putin

05-05-2014
elenaluminita
Nu este medic/terapeut
elenaluminita
Buna, am o problema cred eu in legătura cu ciclul menstrual. Sâmbăta mi-a venit ciclul menstrual, regulat aproximativ, dar problema e ca de sâmbăta imi curge extrem de putin, chiar si in prima si in a doua zi am folosit Tampon de zi, foarte subtiri pe care de obicei il folosesc in ultima zi a ciclului. Chestia asta mi s-a mai întâmplat o data in luna Ianuarie, după a fost normal, acum din nou e asa. Azi trebuia sa fie a 3a zi dar nu mi-a mai curs nimic. Va rog sa na ajutati cu un sfat. Va multumesc
6 comentarii
0
07-05-2014, ora 12:56
lidia codrut
Nu este medic/terapeut
lidia codrut
as vrea sa te intreb daca in luna ianuarie te-a tinut tot 2 zile?ai intretinut relatii sexuale in ultima luna?
0
07-05-2014, ora 16:39
elenaluminita
Nu este medic/terapeut
elenaluminita
Nu am întreţinut relatii sexuale din luna Noiembrie.
0
07-05-2014, ora 16:41
elenaluminita
Nu este medic/terapeut
elenaluminita
Iar in luna Ianuarie tot asa mi-a venit 3 zile cam asa. Mi-am facut un test de sarcina prin luna Februarie, dar a ieşit negativ.
0
08-05-2014, ora 00:18
lidia codrut
Nu este medic/terapeut
lidia codrut
in cazul acesta se exclude posibilitatea unei sarcini...eu cred ca un medic ginecolog ar fi in masura sa-ti dea un raspuns...ar fi bine sa consulti unul!multa sanatate!
0
14-05-2014, ora 16:14
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Buna ziua,

Poate fi vorba despre o inflamatie genitala, sau poate fi vorba si despre o sarcina insa este necesara vizita la un medic ginecolog pentru a se confirma un diagnostic ferm.

O zi placuta!
0
14-05-2014, ora 17:56
elenaluminita
Nu este medic/terapeut
elenaluminita
Poate sa fie vorba de o sarcina dacă eu nu am mai intretinut relaţii sexuale din Noiembrie ?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.