Circulatia sangelui

16-04-2013
BBcoth
Nu este medic/terapeut
BBcoth
Buna ziua ! Acum o luna am inceput sa simt dureri in gambe (le resimteam mai tare cand stateam jos !)...Pana in acea perioada am tinut o dieta nu tocmai sanatoasa si mentionez ca fumez. Am fost la medicul de interne, mi-a facut ekg-ul, a spus ca e bun..m-a trimis la analize de sange complete, a zis ca sunt bune si mi-a dat niste vitamine...Bun..aici incepe problema mea...I-am spus de durerea de gambe si am intrebat-o daca nu cumva am probleme de circulatie a sangelui si s-a mai uitat inca o data pe analize si a spus ca nu..ok, problemele de circulatie a sangelui se pot identifica pe baza analizelor de sange?? Acum nu mai simt dureri, dar simt o jena la picioare..ce ar putea fi? Imi cer scuze, nu ma prea pricep si as dori sa aflu o posibila cauza..Inainte faceam sport, dar de cand am problema asta nu am mai facut, doar plimbari...Multumesc !
2 comentarii
0
16-04-2013, ora 20:10
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
precizeaza pt d-nii dr:
- fata sau baiat
(daca esti fata..posibil SI de la faptul ca nu ai purtat tocuri.)
- varsta
-daca stai muuuuult pe scaun
- daca mai faci miscare...
etc
cele bune,
0
16-04-2013, ora 20:53
BBcoth
Nu este medic/terapeut
BBcoth
Sunt fata..implinesc anul acesta 20 ani..pe scaun nu stau foarte mult, mereu ma mai misc prin casa, pe afara...
Adaugă un comentariu / răspuns

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.