coronografia - este necesara?

21-04-2009
OFELIA-ileana
Nu este medic/terapeut
OFELIA-ileana
Tatal meu sufera de insuficienta cardiaca, are 65 de ani si si-a descoperit boala acum 3 ani cu ocazia efectuarii unor raze. Deoarece nu se simte bine in urma spitalizarii i s-a propus o coronografie. Este foarte speriat si nu acecepta aceasta interventie, oare este necesara. Suntem din Hunedoara oare unde ar trebui sa mergem si ce investigatii sa facem ?
4 comentarii
0
16-02-2010, ora 12:27
adrianaherghelegiu
Nu este medic/terapeut
adrianaherghelegiu
buna mama mea a facut o astefet de interventie la spitalul militar din bucuresti. dar nu am fost prea multumita nici de doctor nici de interventie. si am dus- o la TIMISOARA la INSTITUTUL DE BOLI CARDIOVASCULARE. acolo cu siguranta vei gasi un doctor bun. multa sanatate tatalui tau
0
28-02-2012, ora 15:28
rebeca05
Nu este medic/terapeut
rebeca05
buna. Tatal meu a fost o coronarografie la spiatlul Delta din Bucuresti.Iar in urma investigatiei i s- a montat un stent.Am gasit un doctor f bun aici, dr. Dan Deleanu.Alegeti cu incredere Bucurestiul si va recomand din inima pe doctorul Dan Deleanu..
0
28-02-2012, ora 15:59
dobrescu_grg
Nu este medic/terapeut
dobrescu_grg
mama trebuie sa faca o coronografie si as fii interesat de pretul acestei intereventii si cat deconteaza cnas
0
29-02-2012, ora 10:49
elisabeth12
Nu este medic/terapeut
elisabeth12
buna dobrescu.unde te intereseaza sa stii ?in buc?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Senzație de greutate și durere în picioare? Din anul 1997 suntem în România și tratăm varice fără operație și fără internare. La Varicoline, beneficiați de servicii medicale la cele mai înalte standarde, efectuate de profesioniști cu o rată de succes între 93-97%! Detalii aici