Culoare maro in sputa si senzatie de nod in gât după ce m-am lăsat de fumat

24-03-2020
StoicaR
Nu este medic/terapeut
StoicaR
Salut de cateva zile m-am lăsat de fumat si inca din primele 2 zile am inceput sa elimin in sputa fragmente maro/negre (La inceput) aveam o stare de oboseala si o apăsare în piept.
Elimin aceasta sputa foarte des simt ca ma astup de la ea si ma forțez sa tusesc si atunci o rup și o elimin si imi mai revin dar totusi tot am un nod in gât și simt o senzatie de cald in piept după ce o elimin si uneori o mica durere de cap
Este ceva normal ? Daca da ce as putea face sa nu mai am senzatia asta
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

03-03-2020, ora 11:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Grintuss
Grintuss - Remediul pentru tusea seacă și cea tusea productivă într-un singur produs
Un produs care modulează tusea, fără a o suprima, și care acționează protejând mucoasa, calmând iritația și favorizând eliminarea mucusului. Efect rapid asupra simptomului, dar acționând în același timp și asupra cauzei: iritația mucoasei provocată de agenții infecțioși, dar și a agenților iritanți precum fumul, smogul, praful. Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.