Dezvirginare
Cu o saptamana inainte de a-mi veni menstruatia am facut-o pentru prima data cu prietenul meu..a curs mult sange si in momentul acela dar si timp de cateva zile.Totul a fost protejat insa, nu inteleg de ce nu mi-a venit menstruatia pe data la care trebuia sa vina..care ar fi cauza intarzierii?Va rog sa-mi raspundeti.Multumesc.
2 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 5dupa dezvirginare am dureri de burta
- 5nu pot sa o fac din cauza durerii
- 2Problema act sexual
- 2Nelamuriri simptome dezvirginare
- 2Daca e virgina poate avea BTS?
- 2Sarcina?
- 2sperma posibil in vagin
- 2un raspuns va rog
- 1Oare sunt gravida?
- 1Sex dupa terminarea menstruației
- 2Virginitate
- 1Mentinere erectie !
- 8Inceperea vietii sexuale - 13 ani
- 1Durere la dezvirginare
- 10Frica de sex
- 2Primul act sexual
- 3Sunt însărcinată?
- 1Metode de contraceptie
- 1Primul act sexual si probleme
Mai multe informații despre: sexul pentru prima data
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
