durere de cap cand ma trezesc dimineata

12-03-2010
mariah_kan
Nu este medic/terapeut
mariah_kan
De ceva timp, cand ma scol dimineata ma doare capul, iar fata o am umflata. Mentionez ca nu consum alcool, nu ma dor rinichii sau ficatul. Oare ce o fi? Sa nu ma trimiteti la medic, e doar o intrebare.
3 comentarii
0
03-05-2013, ora 12:39
roxana teodorescu
Nu este medic/terapeut
roxana teodorescu
Buna ziua, vroiam sa ma ajutati daca puteti.am niste dureri de cap groaznice de cam 3 ani si sunt 1 data la 2 saptamani care tin 2 zile prin stat la pat, cu stari de voma cu stari de ochii, metntionez ca durerea e doar pe partea stanga si am facut rmn am fost la oftolmologie la orl nu am nimika.mai mentionez ca acum 1 an am aflat ca sufar de trombocitopenie nustiu ce sa mai fac si ce sa mai iau :( va rog daca ma puteti ajuta macar cu un raspuns unde trebuie sa mai merg.
0
03-05-2013, ora 12:41
roxana teodorescu
Nu este medic/terapeut
roxana teodorescu
astept iun raspuns va rog frumos.
0
12-05-2013, ora 12:33
maraanton
Nu este medic/terapeut
maraanton
eu am dureri de cap de la faptul ca am tensiunea mica; de cele mai multe ori imi trec dupa ce imi beau cafeaua; mai exista variantele oboseala sau probleme cu bila, lipsa fierului in organism.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
24-02-2022, ora 16:30
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Neurolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Întreabă un doctor acum!
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • De ce apar durerile de cap (migrenele)?
  • Durerea de cap după somn
  • Un tratament inovator pentru migrenele cronice
  • Există o asociere între migrene și fluctuațiile estrogenului?
  • Migrenele pot constitui un factor de risc pentru accident vascular cerebral și infarct miocardic la femei
  • Dieta săracă în carbohidrați ar putea reduce migrenele
  • De ce vinul și ciocolata pot declanșa migrene?
  • 10 aplicații pentru smartphone pentru migrenă
  • Migrenele asociate cu nivelul de sodiu din lichidul cefalorahidian
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.