Durere dreapta buric
Am o durere usoara in dreapta buricului...a aparut cand eram la sala si am incercat sa fac niste tractiuni la bara...am asteptat 2 zile dar inca nu a disparut.este foarte incomoda si se simte foarte foarte tare atunci cand stranut... sper sa nu am ceva grav. Inca nu am ajuns la un doctor asa ca va cer parerea...
Pot sa continui programul de sala ?
Pot sa continui programul de sala ?
3 comentarii
Nu inainte de a face un examen chirurgical si o ecografie abdominala.
Va rog sa ma ajutati, am o durere in dreapta buricului, la un deget in dreapta.cand ma aplec, parca-mi intra ceva acolo, ce ar putea fi?ce organ este in acel loc?va multumesc
mergi sa te consulte un medic chirurg. Poate fi o hernie, adica sa se fi fisurat sau rupt praporele. Nu mai face efort si nu ridica greutati.Evita si alimentele care stii ca te baloneaza
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3am dureri putenice in partea dreapta sub coaste... ce poate fi?
- 3ma doare de 2 zile abdomenul in partea dreapta.. o fi dureri de ovare?
- 4durere in zona ficatului si a apendicelui
- 1dureri in partea dreapta sub coaste
- 3Durere de burta in partea dreapta.
- 3Durere in partea dreapta sub coaste
- 2durere continua in dreapta, amplificata dupa mese
- 0Durere in partea dreapta, putin mai jos de sold si in spate si in fata.
- 5Durere in partea dreapta a pieptului care se intensifica la efort
- 0dureri in partea dreapta
- 1Dureri in partea dreapta de jos a abdomenului
- 1Durere in partea dreapta a abdomenului.
- 8Durere colon, oase, furnicaturi
- 2Durere partea dreapta
- 9Durere abdominala Va rog frumos un sfat
- 2Pietre la rinichi sau nu? Durere in dreapta spate
- 1Durere abdominala partea dreapta
- 13Durere abdominala veche Un răspuns vă rog frumos!
- 1Probleme de Sănătate
- 2Durere abdominala și picior !
Mai multe informații despre: durerea in partea dreapta
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: