Durere san drept
Am o problema si nu stiu daca ar trebui sa ma ingrijorez, am 20ani si acum 1saptamana m-a intepat sanul drept foarte rau si ma si durea, iar azi tot la sanul drept inspre axila am inceput sa simt o arsura si durere credeti ca ar fi si de la hormoni?de 6luni nu am mai avut contact sexual si in ultimul an cat mai rar pentru ca iubitul meu este.plecat im alta tara.
2 comentarii
Mergeti la un control si o ecografie mamara pentru ca nu are legatura cu absenta contactului sexual si e bine sa lamuriti daca e o dereglare hormonala!
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 2imi intarzie menstruatia, ma dor sanii si sunt putin umflati
- 12dureri de sani
- 3Durere de san... partea de sus
- 10va rog un sfat! sufar de fibroadenom la ambii sani
- 4iau anticonceptionale si ma dor sanii
- 6anticonceptionale si efectele lor
- 3durere la san! ajutor!
- 11ajutor !!! durere la san si axila !!!
- 1dureri de sani
- 0saptamana 9 si durerea de sani
- 8histerectomie (cu pastrarea ovarelor) acum ma dor sanii
- 7dureri de san - ce trebuie sa fac?
- 5Ma dor sanii
- 1dureri de san si scurgeri branzoase urat mirositoare
- 0Dureri de sani
- 0durere de sani ciudata
- 8dureri de sani
- 2Imi doresc un bebe foarte mult
- 0Durere de sani si dureri pelviene
- 0Am luat anticonceptionale Yaz si am dureri mari de sani
Mai multe informații despre: Durere de sani
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: