Durere san drept
Am o problema si nu stiu daca ar trebui sa ma ingrijorez, am 20ani si acum 1saptamana m-a intepat sanul drept foarte rau si ma si durea, iar azi tot la sanul drept inspre axila am inceput sa simt o arsura si durere credeti ca ar fi si de la hormoni?de 6luni nu am mai avut contact sexual si in ultimul an cat mai rar pentru ca iubitul meu este.plecat im alta tara.
2 comentarii
Mergeti la un control si o ecografie mamara pentru ca nu are legatura cu absenta contactului sexual si e bine sa lamuriti daca e o dereglare hormonala!
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 4de ce ma dor sfarcurile?
- 2durere la palpare a sanului stang va rog ajutati-ma!!!
- 3tensiune in sani
- 5durere foarte mari la sani!
- 3Dureri la nivelul sanilor
- 4iau anticonceptionale si ma dor sanii
- 3am dureri la un san, iar medicul meu ma ignora!
- 4dureri ingrozitoare de sani
- 1dureri abdominale, sani durerosi, scurgeri neobisnuite
- 1De ce ma dor sfarcurile?
- 7dureri de san - ce trebuie sa fac?
- 3durere a sanilor
- 5Anticonceptionale si dureri de san va rog un raspuns
- 4durere de sani de trei saptamani
- 0Artizia si durerea de sani
- 1dureri de san si scurgeri branzoase urat mirositoare
- 0Dureri de sani
- 1Probleme menstruale si probleme privitor la sani
- 0Durere sani
Mai multe informații despre: Durere de sani
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: