Durere spate
Am o durere in spate sus in zona inimii in partea stanga, ce este intr-un singur punct, durerea se intensifica daca fac unele miscari cu corpul gen ma indoi sau ma rotesc cu spatele.
Si acum 2 zile am avut niste junghiuri puternice in spate in toata zona toracica, au tinut vreo 7-8 minute si ma durea intr-un punct pe partea dreapta cand inghiteam saliva.
E posibil sa fie inima? Adica in piept nu ma doare deloc..ah si am probleme cu refluxul gastric de ceva timp.
Si acum 2 zile am avut niste junghiuri puternice in spate in toata zona toracica, au tinut vreo 7-8 minute si ma durea intr-un punct pe partea dreapta cand inghiteam saliva.
E posibil sa fie inima? Adica in piept nu ma doare deloc..ah si am probleme cu refluxul gastric de ceva timp.
1 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 5dureri coloana + degete amortite
- 2durere de spate
- 3de cateva luni am o durere in spate, chiar sub omoplatul drept
- 3durere in spate, partea stanga
- 0Durere de spate
- 0Durere de spate in partea omoplatului stang
- 8Pneumonie bazala dr.
- 6dureri de spate care au inceput sa iradieze pe fesa dreapta
- 3Durere la tuse si durere in spate
- 2Dureri de spate
- 1Dureri de spate
- 4durere de spate - diagnostic spondiloza - ce sfaturi imi dati?
- 0dureri de spate
- 1dureri de spate foarte dese...
- 4Ma doare zilnic spatele
- 2am scurgeri mici maronii, dureri de spate si de ovare
- 3Dureri ciudate
- 0Am Miastenia gravis si prezint risc mare de lupus
- 1Junghiuri in spate
- 0Durere de spate
Mai multe informații despre: Durere de spate durere omoplat
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
