E posibil sa fiu insarcinata?

02-10-2010
teoalexa
Nu este medic/terapeut
teoalexa
buna tuturor!am o mare nedumerire.eu nu prea ma pricep la tot ce tine de sex.am avut un"contact sexual", dar a fost o joaca intre mine si iubitul meu.eu sunt virgina, dar in momentul in care noi 2 ne jukm(fara lenjerie), am avut impresia ca ceva nu e in regua, in sensul ca simteam un discomfort la nivelul labiilor si la intrarea in vagin.a avut si o intentie de a ma penetra, dar m-am retras.el mi-a zis ca nu s-a intmplat nimica, nu am sangerat, nu s-a rupt nimica. mi firca deoarece el a ejaculat(nu avea prezervativ), dar langa.e posibil de pe degete sa fi ramas ceva ce ar putea sa se strecoare in vagin?ceea ce ma nelinisteste e faptul k trebuie sa imi vina menstruatia si ma doare burta altfel decat de obicei(sau mi se pare mie, sunt o fire care ma panichez foarte tare).luna trecuta menstruatia mi-a venit pe data de 6.contactul a avut loc pe data de 29.de obicei imi vine mai repede decat trebuie.acuma astept, dar sunt atat de stresata!e posibil sa raman insarcinata?multumesc celor care ma ajuta cu sfaturi.
2 comentarii
0
02-10-2010, ora 19:18
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Nu cred ca este vorba despre o sarcina, insa nu va mai jucati cu focul pt ca s-ar putea sa aveti o surpriza!
0
11-10-2010, ora 23:01
cristinalaura
Nu este medic/terapeut
cristinalaura
buna seara sper sa imi puteti lua in considerare intrebarea pe care doresc sa o adresez.Am 24 de ani am doi copii sanatosi de 3 ani am sterilet de atunci menstruatia mi sa deregrat adica imi vine o luna 2 iar una doua nu ce se intimpla asi dori sa aflu pe data de 10 august anul acesta mia venit de atunci nu am mai avut menstruatie ar fii 2 luni de atunci am fost la control luna trecuta si nu sunt insarcinata mentionez nu am nici un fel de dureri probleme de genu acesta .Va multumesc astept raspuns daca se poate pe email multumesc cu respect.Cristina
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •