Escapelle

07-09-2016
Melania G
Nu este medic/terapeut
Melania G
Buna ziua, pe 27 august am avut un contact sexual neprotejat fara ejaculare dar nu sunt atat de sigura, in jurul orei 1-1:30, a doua zi am luat pastila escapelle in jurul orei 19, in 5 zile mi-a aparut menstra aia care a durat 3 zile cu scurgeri normale, dar a fost insotita de bolboroseli ale stomacului cu senzatia de scaun, si mai pe urma de dureri in partea dreapta care se accentueaza plus inflamatia gingiilor si sete excesva. am facut si un test de sarcina la o saptamana de la contact si a iesit negativ.Este normal sa fie aceste efecte? si ce ar trebui sa fac?precizez ca ciclul trebuia sa vina pe 24, iar in ziua de 27 nu era inca venit.
1 comentarii
0
07-09-2016, ora 09:50
Melania G
Nu este medic/terapeut
Melania G
Mi-ar putea raspunde si mie cineva.
Adaugă un comentariu / răspuns

10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici!

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.