eu nu am secretiile alea din penis.. mie imi vin de undeva de sub cap
Buna ziua. Am facut sex cu o fata, acum cateva saptamani, si credeam ca am 'sculament'. Dar eu nu am secretiile alea din penis (pe acolo pe unde ma urinez, mai exact) mie imi vin de undeva de sub cap. Si se ridica la suprafata, un lichid alb, urat mirositor. Si cand il imbib in hartia igienica, se face galben. Am fost la un doctor dermato-veneric, si mi-a dat Zanocin pentru 5 zile. Dar nu am vazut nici o schimbare. Peste cateva zile trebuie sa ma duc iar. Intrebarea mea este. Se poate sa fie ceva, fara transmisie sexuala? Adica sa 'raceasca' sau nu stiu. Am mai citit undeva ca poate sa se fi iritat de la lichidul ala din vagin.
6 comentarii
După părerea mea este doar o infecţie urinară şi cel mai eficient tratament se pare că este biseptolul. Dacă aşteptaţi antibiograma, este posibil să se accentueze usturimile şi să apară urinări foarte dese şi sângerări. Mai multă atenţie la igienă. Nu are legătură cu secreţiile vaginale. Totuşi mi se pare interesantă exprimarea: "Dar eu nu am secretiile alea din penis...mie imi vin de undeva de sub cap". :)
Deramato venerice, in mod cert. Nu întârziaţi examenul de specialitate.
acesta infectie poate afecta si partenera ?... acest lucru patesc si eu, de sub capul penisului vine un lichid galbui imbibat pe chilot sau hartie si urat mirositor, si mici dureri. vreau un tratament dak se poate, imi este rusine sa merg la un cabinet ceva
Până ajungeţi la medic, puteţi lua preventiv biseptol din 6 in 6 ore cam 7-10 zile
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 6penis curbat (peyronie disease)
- 5am capul penisului rosu si ma ustura rau dupa ce fac sex
- 41Mi s-a rupt ata si...
- 35Bubite rosii in jurul penisului + poze (cenzurate)
- 9bubite micute in jurul capului penisului
- 9nu stiu ce e...
- 8Scurgeri din penis
- 8sculament
- 17De la un timp, penisul sta intr-o parte
- 7mancarimi si frecatei pe capul penisului
- 5Bubite alte pe penis (Fordyce's Spot) - exista tratament?
- 6Secretie alba vascoasa pe penis
- 14Rana mica la varful penisului
- 9Mancarimi si secretie... pe penis
- 2piele rupta penis ajutor va rog !
- 2Un fel de 'ciuperca' pe penis.
- 10tratament va rog mult
- 2Problema Penis - Ajutor
- 7Penis ciudat
Mai multe informații despre: Penisul scurgere alba din penis
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: