Fluctuatii in intestin, balonari rapide la mirosuri

21-06-2022
Cristin@_89
Nu este medic/terapeut
Cristin@_89
Buna ziua, putetzi sami spuneti daca ati mai intilnit Asa situatie, intestinele mele reactioneaza la orice miros, adica formiaza gaze in intestin, daca sunt intrun mediu cu mirosuri, singura simt mirosuri nu pe cele care le cunosc eu. Mai intii nu am avut mirosuri deloc da nu am avut ca am facut testul, da am avut un stres de la ceea ca am lucrat intrun mediu cu chimicate, apoi am lucrat la alt lucru unde se simtia mirosuri puternice de mincare detergenti si Mia deja Mia apart niste mirosuri stranii asemanator benzinei, shi cum este miros shi eu nu simt ma balonez. am facut endoscopie Mia scris ca am bulbopatie eroziva, gastrita eritimoasa duoden, stat la dieta severa vreo 2 saptamini, si acum mai stau la dieta da de balonare nu scap. Ma intreb daca se mai tratiaza, am shi o investigatie la organele jnterne unde arata ca vizica biliara este foarte marita.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Proctoline
HEMOROIZI? FISURI ANALE? Tratament fără operație și fără internare!
Clinicile Proctoline sunt centre medicale specializate în tratarea eficientă a hemoroizilor și a fisurilor anale. Ne găsiți în 14 orase din țară! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: