fungi

07-12-2013
rafaelos
Nu este medic/terapeut
rafaelos
buna ziua. mi se deshuameaza pielea de pe penis, am facut testul vdrl si e ok.in urma controlului s-a constatat a fi tinea corporis mi-a dat cremea triamicinolon si flucovim.primele doua pastile de flucovim le-am luat la diferenta de 3 zile, apoi urmatoare 4 cate una pe saptamana. nici acum nu mi-a trecut. inafara ca nu se mai crapa pielea in acele locuri unde se deshuama pielea, aratata la fel. ce pot face ? multumesc anticipat.
2 comentarii
0
07-12-2013, ora 20:30
MARTON
Nu este medic/terapeut
MARTON
Eu am aceasta problema de la tratamentul pe care il urmez pt. cancer si folosesc ori: vitamina A uleioasa, ori ulei de corp jonson sau altul pt. bebelusi, ori B PANTEN tot pt copii este ca produsele pr. ei sunt mai calitative la mine sunt bune.
Sa mai scrii daca a fost OK.
0
08-12-2013, ora 19:37
rafaelos
Nu este medic/terapeut
rafaelos
ms frumos maraton, insa este o ciuperca :)
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  •  
     
     
    Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.