gravida? ajutoooor!

27-06-2010
deea_andreea1
Nu este medic/terapeut
deea_andreea1
Sunt foarte speriata.Ciclul trebuie sa imi vina pe data de 30 luna asta, dar astazi am avut niste dureri minore de ovare si mi-a curs putin sange mai rosu spre roz care credeam ca este ciclul.Insa au fost doar cateva picaturisi acum dupa vreo 6 -7 ore nimic.mentionez ca atunci cand am crezut ca imi vine am luat un nurofen ptr am stopa durerile(de obicei iau pastila doar candimi e foarte rau, acum am zis totusi sa previn).sa imi fac un test de sarcina si sa fiu pregatita ptr ce e mai rau?
4 comentarii
0
30-06-2010, ora 18:44
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Deea, ti-a venit menstruatia ?
0
30-06-2010, ora 18:45
deea_andreea1
Nu este medic/terapeut
deea_andreea1
da.
0
30-06-2010, ora 18:45
deea_andreea1
Nu este medic/terapeut
deea_andreea1
multumesc mult oricum
0
10-07-2010, ora 01:22
deea_andreea1
Nu este medic/terapeut
deea_andreea1
imi e putin frica ca menstruatia sa nu fi fost menstruatie.Sa fi fost o sangerare.desi a durat de luni pana vineri iar sambata o picatura acum am sanii umflati si dureri ca inainte de menstruatie?sunt extrem d eingrijorata
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.