sex anal, insarcinata?

27-07-2009
anonim176
Nu este medic/terapeut
anonim176
buna..am si eu o intrebare..simt nevoia sa m descarc..si in acelasi timp sa si aflu.:(...p mine si p prietenul meu ne-a apucat intr-o zi, sa facem sex anal.mentionez faptul k pana acum sex normalsa zic asa nu am facut deci himenul meu cred k inca mai este. doar sex anal de vreo 3 ori..el spune..si sustin si eu ideea k mai snt virgina..90%.Nu 100% deoarece se poat k intr-o zi kn ne jucam sa greseasca cu degetul..:Din fine.am facut sex anal, ne-am simtit foarte bine..l urma..a inceput sa ejaculeze..in interior..am stat cateva secunde..apoi, cand s ma ridic..eu fiind p burta iar el peste mine..am observat k aveam pe toata suprafatza o cantitate nu mare de sperma..pot spune k mica.e posibil sa fi ramas insarcinata?:O
4 comentarii
0
28-07-2009, ora 14:17
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Nu poti ramane insarcinata daca vaginul nu a fost penetrat!!Si inainte ar fi fost bine sa va fi documentat in leg.cu viata sexuala!!
0
28-07-2009, ora 23:24
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Am sa iti raspund aici la mesajul tau privat, pt ca de obicei nu tin legatura prin PM, decat cu persoanele foarte apropiate!!Cu pastila de a 2-a zi trebuie sa fii foarte atenta pt ca nu trebuie sa le folosesti mai mult de 2 ori pe an, la interval de cateva luni bineinteles!!Si da, a 2-a doza se ia dupa 12 ore de la prima!Mai bine folositi o metoda contraceptiva mult mai sigura si fara nicio contraindicatie:prezervativul!!
Numai bine!!
0
28-07-2009, ora 23:30
anonim176
Nu este medic/terapeut
anonim176
aah..da..deci e ok.mersi mult..si scuze de deranj..:D
0
28-07-2009, ora 23:42
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Pt putin!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Am rămas însarcinată, deși m-am protejat - unde am greșit (greșeli frecvente ale contracepției)
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.