Help! Am nevoie de un sfat! De la Medici gastroenterolog

28-06-2018
Ion Carate
Nu este medic/terapeut
Ion Carate
Buna! Ma confrunt cu o problema foarte gravă după părerea mea! Eu fiind peste hotare nu pot pleca la medic! Am o problema! Nu stiu ce am, am căutat peste tot și tot nu stiu! De câteva săptămâni ma doare anusul, ma ustura și ma doare in același timp! Și MAm uitat sa văd ce am! Am pe anus puroi și inflamat și vânăt! Am probleme și cu scaunul ma duc foarte des, chiar dacă îmi e greu după ce ma șterg ma doare și mai tare! Un sfat va rog
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

13-09-2017, ora 09:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Proctoline
HEMOROIZI? FISURI ANALE? Tratament fără operație și fără internare!
Clinicile Proctoline sunt centre medicale specializate în tratarea eficientă a hemoroizilor și a fisurilor anale. Ne găsiți în 14 orase din țară! Detalii aici
04-09-2020, ora 14:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Masca Respiratorie KN95

Evită măștile neconforme
Masca KN95 de la Manasana a fost evaluată și testată de peste 50 de medici, poze și concluziile acestora le găsești aici.
14-09-2020, ora 13:40
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Melilax
O microclismă inovatoare pe bază de miere
Melilax de la Aboca, printr-o acțiune de evacuare, induce un stimul non-agresiv de activare a defecației, la care se adaugă o importantă acțiune protectoare asupra mucoasei rectale. Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.