Imi este frica, menstruatia nu mi-a mai venit de 3 luni
Buna seara, am si eu o problema, ciclul menstrual nu mi-a mai venit de 3 luni ( cam.asa), s-a mai intamplat sa imi.intarzie o luna, doua, si.nu inteleg de ce, iar acum imi este frica sa nu fiu insarcinata. Am facut 2 teste de sarcina si au iesit negativ. Am.aflat ca am.si candida dar am inteles ca nu afecteaza. Ma doare burta si spatele ca si cum ar trebui sa-mi vina, dar nu vine. Ajutati-ma va rog.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3de 10 luni nu folosesc prezervativ si nu am ramas insarcinata
- 17oare sunt insarcinata?
- 10Pot sa raman?
- 37nu imi vine menstruatia.va rog sa imi raspundeti cat mai repede
- 3sunt insarcinata sau menstruatia s-a dereglat?
- 42anticonceptionale yasmin cu pauza de 2 luni
- 4este posibil sa fiu insarcinata?
- 5Se poate sa fie insarcinata!?
- 0Dereglarea menstruatiei sau sarcina?
- 3Sunt insarcinata ?
- 2Exista posibilitatea sa fie vorba despre o sarcina?
- 2Posibila sarcina?
- 1insarcinata oare??
- 0Sarcina?
- 0exista posibilitatea unei sarcini?
- 2Nu imi vine menstruatia!
- 2Despre sarcina
- 0Menstruatie intarziata, teste de sarcina negative
- 0întârziere menstruație
- 0Posibila sarcina ?
Mai multe informații despre: Intarzierea ciclului menstrual sunt insarcinata?
