Însărcinată sau nu ?
L.Am masturbat pe prietenul meu. Dupa aveam sperma pe mana si m-am sters cu servetele umede. Apoi am mers la toaleta si m.am s
spalat pe mana doar cu apa inainte sa ma sterg. Vreau sa stiu daca e posibil sa fi ajuns vreun spermatazoid in vagin cand m-am sters si sa risc sa fiu insarcinata?! Va rog.chiar am nevoie de un raspuns!!. Am citit pe unele site-uri ca este posibil, pe altele ca nu si nu stiu ce sa mai cred. Se poate sa fiu insarcinata sau nu?! Iau si anticonceptionale Yasmin numai ca am uitat o pastilă cu o zi înainte si am luat doua in ziua cu pricina. Pot fi însărcinată?
spalat pe mana doar cu apa inainte sa ma sterg. Vreau sa stiu daca e posibil sa fi ajuns vreun spermatazoid in vagin cand m-am sters si sa risc sa fiu insarcinata?! Va rog.chiar am nevoie de un raspuns!!. Am citit pe unele site-uri ca este posibil, pe altele ca nu si nu stiu ce sa mai cred. Se poate sa fiu insarcinata sau nu?! Iau si anticonceptionale Yasmin numai ca am uitat o pastilă cu o zi înainte si am luat doua in ziua cu pricina. Pot fi însărcinată?
1 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 24postinor 2?
- 2Sunt insarcinata?
- 2sunt gravida?
- 4Intarziere menstra... insarcinata??!?!
- 2Poate aparea vreo sarcina?
- 6Sunt gravida?
- 3sunt insarcinata? help me pls
- 3pilula anticonceptionala uitata... pot fi insarcinata sau nu?
- 7prea mult stres ajutor
- 4e posibil sa fi ramas insarcinata de la lichidul de dinainte?
- 4dereglare sau sarcina? va rog sa ma ajutati raspunsuri
- 7prietena mea a luat prima pastila de postinor 2 urmand ca la 12 ore sa o ia pe cea de a 2-a.
- 10SARCINA???DA?sauNU!
- 7semn de sarcina?
- 15sarcina sau nu?
- 0insarcinata in timp ce iau AC?
- 1Sarcina ?
- 0sunt insarcinata?
- 0sunt însărcinată?
- 1Beta hcg 17798 mui/ml
Mai multe informații despre: sunt insarcinata?
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
