Karissa scurgeri
Sunt in perioada de pauza, am luat ultima pastila duminica si este vineri iar mie nu mi.a venit ciclul. Am niste scurgeri maronii care duc spre rosu putin dar in cantitate foarte mica. Precizez faptul ca desi i-au anticonceptionale nu ejaculeaza in mine, acest lucru sa ejaculeze in mine sa intamplat acum 2 saptamani. Credeti ca este normal sa am aceste scurgeri ? Si faptul ca este vineri si mie inca nu mi-a venit ?
2 comentarii
Iau karissa de aproximativ 3 ani. Si vreau sa le intrerup.Inainte de a le intrerupe trebuie sa consult un medic ginecolog?
nu daca au fost date doar pentru contraceptie.insa o data pe an e nevoie de un consult la medicul ginecolog!
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3yasmin si flucovim 50 mg...va rog raspuns
- 0informatii despre anticonceptionale
- 3Chist-Anticonceptionale intrerupte-sarcina??? e urgent!!
- 3reincepere folie dupa o pastila uitata
- 2Anticonceptionalele si lentilele de contact
- 3Schimbarea contraceptivului in timpul alaptarii
- 3oprirea anticonceptionalelor
- 3anticonceptionale sau sterilet
- 3pot contraceptivele sa dea depresie?
- 4iau pentru prima data anticonceptionale
- 1logest si anestezia stomatologica
- 1Anticonceptionale - dereglari scaun
- 4Anticonceptionale dupa varsta de 35 de ani
- 0Daca iei anticonceptionale, ce motive pot exista pentru intarzierea menstruatiei?
- 0Probleme cu anticonceptionalele
- 4ciclu neregulat dupa anticonceptionale
- 0Anticonceptionale si lipsa menstra
- 1Anticonceptionale pentru acnee
- 0Prevenirea sarcinii
Mai multe informații despre: anticonceptionalele
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
