Lipsa miros la 4 luni jumatate de la covid
Buna ziua si eu sunt cu acceasi problema, dupa covit am ramas fara miros si gust, cam dupa o luna jumatate a inceput sa reapara, simt srat prea sarat dulce si acru, dar nu simt inca arome, de cateva zile simt un miros si gust intepator dar nu benzina pare vopsea, diluant de ma ustura narile.Intrebare a mai patit ceva asemanator ? La mine au trecut 4 luni jumatate de la boala.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 6piedere gust si miros.. ce as putea face?
- 3Nu mai am miros
- 41In luna martie am avut o viroza dupa care am ramas fara miros
- 1lipsa de miros sau gust
- 3fara miros de vreo 7 ani
- 2Lipsa mirosului
- 3pierdere miros
- 1pierdere partiala miros - cauza neurologica, tratament
- 4Nu am miros şi gust.
- 1Mi-am pierdut simturile si nu mai am deloc putere in degetele de la maini !!!
- 0Nu mai am miros
- 2polipoza cronica
- 2Lipsa miros, stranut, mucus, respiratie ingreunata.
- 2Hiposmie dupa o viroza
- 4Fara miros si gust
- 2Lipsa mirosului de o luna jumatate
- 2Lipsa miros de câteva luni deși nu am avut covid
- 1Simtul mirosului
Mai multe informații despre: pierderea mirosului
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: