Mirzaten, anxiar

18-09-2020
evaavaly
Nu este medic/terapeut
evaavaly
De 3 saptamani iau seara 1 mirzatensi 1 anxiar iar in cursul zilei anxiar de 2 ori la nevoie.Dimineata pana la orele pranzului de cele mai multe ori am o stare de agitatie, neliniste, sunt tensionata.De cand iau acest tratament am o senzatie de uscaciune a gurii, gatului nu am saliva indeajuns. E posibil sa fie de la aceste medicamente ca reactii adverse? Pentru pofta de mancare aveti vreo idee ce sa fac?
2 comentarii
1
19-09-2020, ora 22:33
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Mai aveti rabdare o saptamana, doua sa isi faca tratamentul efectul si sa scapati de efectele secundare.
Mirzatenul da pofta de mancare.
0
27-09-2020, ora 13:53
Cristi1999
Nu este medic/terapeut
Cristi1999
Trebuie sa te hidratezi mai des
Adaugă un comentariu / răspuns

15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Auto-medicația cu medicamente psihotrope - efectele negative ale consumului necontrolat
  •  
     
     
    Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.