neg genital?

09-06-2012
dedd
Nu este medic/terapeut
dedd
Buna ziua, sunt baiat si am 17 ani si de vreo 2 luni mi-a aparut pe partea exterioara a penisului un fel de bubita care este destul de maricica si ma intrebam daca ar putea fi vorba de un neg genital, tin sa mentionez ca nu mi-am inceput viata sexuala si ca am avut 2 negi pe mana dreapta.Multumesc anticipat
4 comentarii
0
09-06-2012, ora 22:33
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Trebuie sa mergi sa te vada un dermatolog. Doar medicul in cadrul unei consultatii iti da un diagnostic- tratament/solutie
0
10-06-2012, ora 00:48
dedd
Nu este medic/terapeut
dedd
dar e posibil sa ai negi genitali daca n ai intretinut relatii sexuale?
0
12-06-2012, ora 11:19
otilia107
Nu este medic/terapeut
otilia107
dedd nu prea e posibil sa ai negi genitali daca nu ai intretinut relatii sexuale, negii genitali fiind datorati infectie cu HPV, virus pe care il contactezi cu siguranta doar prin contact sexual. Poate e altceva, o alunita de culoarea pieli, mai asteapta cateva saptamani si vezi daca dispare ori se mareste, dupa care ia o decizie. Eu nu prea cred ca este neg genital daca tu esti virgin.
0
14-06-2012, ora 19:12
dedd
Nu este medic/terapeut
dedd
Am inceput un tratament cu baneocin unguent. Le-am spus si parintilor despre aceasta problema, si mami mi-a luat acest unguent. A zis ca daca nu am niciun rezultat in 10 zile mergem la medic.
Adaugă un comentariu / răspuns

23-11-2021, ora 13:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog sau Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.