Paroxetine

08-06-2017
Anonim1256
Nu este medic/terapeut
Anonim1256
Am luat un 1 an si 2 luni paxetin dupa aceea doctora mi lea intrerupt brusc in martie iar in prezent vomit tot ce mananc din frica am inceput sa iau iar cate o pastila poate imi trece ce sa fac?Ajutor.
5 comentarii
2
08-06-2017, ora 17:54
Psiholog Pescaru Valentin
Psihologie, Bucuresti
Psiholog Pescaru Valentin
Buna ziua, mergeți din nou la medic pentru reevaluare si tratament. Incercati sa mergeti si la psihoterapie pentru a intelege care sunt cauzele fricilor pe care le aveți.
0
08-06-2017, ora 18:07
Anonim1256
Nu este medic/terapeut
Anonim1256
am facut si analize dar decand leam intrerupt nu pot manca mai nimic.
0
08-06-2017, ora 18:59
Psiholog Iosif Szenasi
Psihologie
Psiholog Iosif Szenasi
Tocmai de asta, asa cum a spus si colegul meu, mergeti la medic sa va vada din nou. Pe langa medicatie, si eu recomand psihoterapia pentru a vedea care este cauza declansatoare.
0
08-06-2017, ora 19:04
Anonim1256
Nu este medic/terapeut
Anonim1256
Nu am pofta de mancare si imi vine sa plang
1
08-06-2017, ora 20:19
Psiholog Niculina Ciuperca
Psihologie, București
Psiholog Niculina Ciuperca
Cu atât mai mult e nevoie să mergeți la medic, pentru că poate e nevoie să vă schimbe și diagnosticul. A lua medicamente din proprie inițiativă și nu după o schemă de tratament, vă faceți mai mult rău decât bine.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: