Pete pe piele... mancarimi
Buna seara, îmi cer scuze de deranj., fratelui meu i au apărut nişte pete in zonele genitale, pete mai deschise decat culoarea pieli care îl si mănâncă, le are de cv timp' a încercat un tratament, dar nmk..ce mi pute ţi recomanda ptr el??? Va multumesc anticipat!!!
1 comentarii
A fost vazut de dermatolog ? Ce tratament a luat ?
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 2Mancarime pe tot corpul
- 5pete uscate pe maini
- 4Mancarimi corp si bubite de 2 ani incoace
- 5Pete rosi dupa spalare + mancarimi
- 2brobonite si pete pe piele
- 3boli de piele
- 3bubite pe piele cu mancarimi... Ce e?
- 3de ce cand ejaculez imi apar pete rosii?
- 6intepatura de insecte, mancarime, durere
- 25Pete rosii pe burta, sani si maini
- 5eruptie cutanata misterioasa...
- 7mancarime si intepaturi in dreapta la mijloc
- 5Mancarime insuportabila a pielii capului
- 0mancarimi ale palmelor si laba picioarelor!
- 2Pete rosii pe spate
- 1Pete mici in zona picioarelor si foarte putine si in zona mainilor
- 2maini cu mancarime si crapaturi puternice
- 4Pete la nivelul scrotului si formatiuni mici pe circumferinta glandului
- 0Urticarie, mancarimi de piele si lipsa de aer
- 1Mâncărimi de piele
Mai multe informații despre: Mancarimea pielii pete pe piele
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: