pot sa raman?

16-02-2011
OGS
Nu este medic/terapeut
OGS
Buna... am si eu o intrebare... daca am facut'o pentru prima data, doar a bagat'o in mine, m'a sters si nu a ejaculat in mine ppot ramane insarcinata?stopul mi'a venit pe 4 februarie si m'a tinut cam 4 zile daca poate ajuta aceasta informatie... astept raspuns cat se poate de urgent, multumesc anticipat...
5 comentarii
0
17-02-2011, ora 09:23
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
Desi este foarte improbabil, o sarcina nu este exclusa in acest caz, presupunand ca aveti ciclu regulat.
0
17-02-2011, ora 10:15
OGS
Nu este medic/terapeut
OGS
iar daca nu este regulat?
0
17-02-2011, ora 14:22
OGS
Nu este medic/terapeut
OGS
si am o scurgere galbuie ca intotdeauna?
0
26-02-2011, ora 14:04
ghyzmo30
Nu este medic/terapeut
ghyzmo30
buna ziua.I-au anticonceptionale yasmin. Aseara (25 februarie) trebuia sa iau prima pastila din blister pe la ora 21 sau 22(cam intre orele astea luam in fiecare zi).Am uitat sa le cumpar. Am luat prima pastila azi pe la ora 11 si diseara o sa o iau pe a 2-a. Am citit ca daca se uita prima pastila din blister si daca am avut contact sexual in saptamana de pauza e posibil sa raman insarcinata. Menstruatia mi-a vennit pe 21 februarie iar contact sexual am avut pe 19 si 20 februarie. Va rog un raspuns.
Sunt ingrijorata
0
06-06-2020, ora 21:38
Alexandru45
Nu este medic/terapeut
Alexandru45
Bună! Am și eu o întrebare. Am făcut dragoste cu iubitul meu la începutul ne-am protejat dar după ceva timp fără prezervativ cam 10 minute e posibil sa fiu însărcinata?. Am uitat sa spus am făcut-o în ziua în care eram fertila. Iubitul meu nu și-a dat drumul în mine după am fost și am urinat după o ora am luat pastila de doua zi. E posibil sa fiu însărcinata????
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •