Probleme scaun
Buna ziua, am 1 luna de cand iau proteine pt sala si acum am luat o pauza. Problema este ca nu mai am scaun normal ci este mai moale ceva intre normal si diaree. Care ar fi cauza?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 6De vreo 5-6 zile am probleme cu stomacul
- 16Stomac sau fiere?
- 7De aprox. 3 saptamani scaune moi, 1-3 pe zi
- 10Puncte mici rosii sub pielea din jurul ochilor
- 4scaune foarte foarte lichide
- 2Scaun la copiii
- 2Imi merge burta si am scaun moale de cateva luni de zile
- 7Scaun moale
- 0Diaree si bolboroseala in stomac
- 2Consum de bere
- 0Constipatie, urmata de un fel de diaree.
- 0Scaun moale de peste 90 zile
- 1Scaun moale
- 1In ultima vreme am probleme cu stomacul.
- 4Scaun moale
- 4Disconfort rectal din cauza scaunelor dese
- 3Greață în special dimineața
- 1Ajutor - sange dupa scaun si pe hartia igienica, de culoare rosu aprins
- 0Scaune dese
Mai multe informații despre: scaunul moale