probleme sterilet
Buna ziua, mi-am montat steriletul in luna februarie 2014 am sangerat putin dupa menstruatie s-a oprit si la cateva zile am avut sangerari dupa urinare, luna aceasta, aprilie, am avut menstruatia pana pe 22 cateva zile nu s-a intamplat nimic si pe 28.04 sangerez din nou, dar doar dupa ce ma duc la toaleta si urinez, doresc sa stiu daca sa imi fac probleme din cauza steriletului sau nu, ma doare si putin burta in zona ovarelor.
1 comentarii
Buna ziua,
Exista posibilitatea sa fie probleme fie cu steriletul, fie afectiuni ale uterului dar pot fi depistate doar in urma unui control la medicul ginecolog.
O zi placuta!
Exista posibilitatea sa fie probleme fie cu steriletul, fie afectiuni ale uterului dar pot fi depistate doar in urma unui control la medicul ginecolog.
O zi placuta!
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 2Sterilet Cooper T
- 1Sterilet sau pilule?
- 2Dupa montarea steriletului, sangerarea din timpul menstruatiei este foarte abundenta
- 2steriletul poate influenta greutatea?
- 4as vrea un raspuns cat mai sigur privind steriletul
- 3anticonceptionale sau sterilet
- 4sterilet
- 9secretii vaginale dupa montarea steriletului
- 1sterilet - la cate zile pot avea contact sexual?
- 6am sterilet de 4 luni si menstruatiile sunt abundente si dureroase
- 3Sterilet rupt, o bucatica a ramas in uter...
- 0sterilet
- 0Tampoane interne si sterilet
- 0Sarcina extrauterina?
- 0Problema sterilet mirena
- 0Sterilet Mirena sau cel normal ???
- 0Sterilet din cupru
- 0Sterilet - mici dereglari de menstruatie
- 1Sterilet t cu 380a
- 3Intrebare - dupa instalarea steriletului cind pot avea relatii sexuale?
Mai multe informații despre: Steriletul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: