Radiculopatie ?

13-10-2013
cionoiuovidiu
Nu este medic/terapeut
cionoiuovidiu
din 2009 am fost depistat cu dz de tip I medicamentatia a fost Siofor 850, Atoris, Lipantil in anul 2013 in luna August m-am internat cu glicemie 570 din acel moment mi-au administrat insulina LANTUS pe noapte si APIDRA de 3 ori pe ziua. Dupa o luna diabetologul mi-a scos insulina de pe timpul silei deoarece faceam foarte de hipoglicemie. In locul insulinei mi-a dat Siofor de 1000 de doua ori pe zi si noaptea Lantus 16 ut. Dupa ce am intrerupt insulina de pe timpul zilei am inceput sa simt ceva la nivelul pielii(in interior) la tesutul cutanat si anume arsuri, furnicaturi, junghiuri, intepaturi sincer nu mai stiu.., am cate-o data si frisoane. Am fost internat la Neurologie cu diagnosticul de RADICULOPATIE timp de 7 zile mi-au administrat TRIOGAMA, MILGAMA, LYRICA dar fara nici-un rezultat. Am iesit din spital cu aceleasi simptome. Nu mai pot nu stiu unde sa ma mai duc si cu cine sa vorbesc. Stie cineva sau cunoasteti pe cineva care a mai avut asemenea somptome. Mentionez ca nu suport sa ma atinga cineva si nu suport hainele pe mine.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.