Sangerari dupa postinor
pe data de 6 sept. am luat cele 2 pastile postinor, iar pe data de 11 sept. am avut niste sangerari mai mult maronii, slab cantitaviv care au durat 3 zile. in mod normal menstruatia mea trebuie sa vina pe data de 25 sept. as avea nevoie de ajutor rapid..
Pot fii insarcinata?
Aceste sangerari pot fii de la administrarea pastilei? e de rau sau bine..? Iar menstruatia mai vine sau nu?
multumesc mult!
Pot fii insarcinata?
Aceste sangerari pot fii de la administrarea pastilei? e de rau sau bine..? Iar menstruatia mai vine sau nu?
multumesc mult!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 4Contraceptie de urgenta - postinor
- 7contraceptia de urgenta
- 4s-a intamplat neprevazutul si am fost nevoita sa iau Postinor...
- 7Am luat postinor, sunt sanse sa raman insarcinata?
- 8postinor 2 + menstruatie
- 10efecte postinor 2
- 3postinor si alcool
- 3postinor dupa aproape 70 ore... + sangerari prelungite
- 5Postinor 2 dupa 26 ore si celalalta dupa 9 ore...
- 8sarcina?ajutati-ma si pe mine va rog
- 4sex neprotejat intre cele 2 pilule de postinor = sarcina?
- 5Se poate sa fiu insarcinata?
- 7Pot sa iau postinor dupa o luna?
- 12exista riscul sa fi ramas gravida ?
- 4in urma cu 2-3 luni am luat postinor, acum nu mi-a mai venit menstruatia
- 7semn de sarcina?
- 4postinor si menstratia?
- 0Medicamentul Postinor
- 0postinor
- 2postinor 2, test de sarcina negativ..
Mai multe informații despre: postinor efectele adeverse ale postinorului
