Sangerari dupa postinor

14-09-2014
maria288
Nu este medic/terapeut
maria288
pe data de 6 sept. am luat cele 2 pastile postinor, iar pe data de 11 sept. am avut niste sangerari mai mult maronii, slab cantitaviv care au durat 3 zile. in mod normal menstruatia mea trebuie sa vina pe data de 25 sept. as avea nevoie de ajutor rapid..
Pot fii insarcinata?
Aceste sangerari pot fii de la administrarea pastilei? e de rau sau bine..? Iar menstruatia mai vine sau nu?
multumesc mult!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
 
 
 
Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.