sarcina?
buna am si eu o intrebare, am luat timp de 6 luni anticonceptionale recomandate de medic specialist pentru reglarea ciclului menstrual, luna asta nu am mai luat, in schimb in prima zi dupa ce mi a trecut menstruatia am avut un contac sexual in care parteneru a ejaculat intern, care este posibilitatea de a ramane insarcinata sunt destul de stresata cu chestia asta...imi puteti raspunde ? multumesc.
2 comentarii
Probabilitatea de a fi ramas insarcinata este foarte mica. Este imposibil de a o calcula exact, fiindca nu se poate calcula, deocamdata, perioada fertila. Dar, ca ordin de marime, este in jur de 1-2 %.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 2Poate aparea vreo sarcina?
- 8Pot sa stau linistita?
- 6o mica nelamurire: menstruatie dereglata sau sarcina?
- 6iau yasmin de 7 luni (regulat) si simt ca acum am dor ovarele, spatele, pieptul
- 12pot fi gravida?
- 3sunt oare insarcinata?
- 7sunt gravida?
- 4sunt insarcinata?
- 8insarcinata sau nu?
- 6Am luat pilula de a doua zi... si sunt nelinistita. Oare sunt insarcinata?
- 5se poate sa fiu insarcinata
- 4Prietena mea este insarcinata?
- 1e posibil sa fiu insarcinata?
- 2sunt gravida?
- 1insarcinata oare??
- 3Am ramas insarcinata daca prietenul meu a ejaculat in preajma vaginului?
- 0E posibil sa ramana gravida?
- 0Ajutor! mi-a intarziat menstruatia 3 zile
- 4Ajutor! Sunt insarcinata?
- 1Dereglare sau sarcina ?
Mai multe informații despre: sunt insarcinata?
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
