stari de agitatie
am stari foarte mari de agitatie nu reusesc sa ma calmez urmez un tratament cu cimbalta 60 mg si valium 15 picaturiu seara pentru ca sufer si de insomnie va rog ajutatima a mai luat cineva kawa kawa mentionez ca toate starile acestea au venit dupa decesul socrului meu acum un an
4 comentarii
multi inainte! La psiholog ati fost ?
sincer medicamentele nu sunt o solutie
sincer medicamentele nu sunt o solutie
am fost doua sedinte numai ca aici costa foarte mult 70euro in italia o sa incerc si cu hipnoza oricum i-ti multumesc ca conversezi cu mine
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3probleme psihice?
- 15stare de agitatie
- 6Tensiune oscilanta
- 7ma urmareste tot timpul o stare exagerata de panica ca l-as putea pierde
- 6copil agitat si ziua si noaptea
- 4am nevoie de putin ajutor: am migrene pana cad de pe picioare
- 6atac de panica, fobie, agitatie, nervozitate, palpitatii
- 5agitatie, hemoragie nazala
- 7simptome la care nu gasesc explicatii!
- 0stare anxioasa si insomnie la batran de 90 de ani
- 4sunt foarte agitata si nelinistita + am insomnii...
- 6spasme musculare involuntare+agitatie+puls accelerat...
- 5Depresie, Caldura, Agitatie
- 2Stare de agitatie si mormaie
- 3Ameteli, Stari neliniste
- 5Fetita 4 ani și 8 luni agitata
- 2Agitatie continua
- 3Nu gasesc linistea interioara
Mai multe informații despre: Agitatia
