Tahicardie paroxistica

08-09-2018
Andra82
Nu este medic/terapeut
Andra82
Am o fetita de 9 ani care se confrunta cu aceasta problema, tahicardie paroxistica supraventriculara.cam.o data pe luna face cate o criza.problema este cam de un an asa si am fost la.domnul doctor vatasescu care ne a recomandat ablatia.as vrea sa stiu daca mai sunt parinti ca mine si daca exista vreo posibilitate de a tine tahicardia aceasta sub control cu vreun fel de medicament, un timp macar, pana ne hotaram sa facem ablatia.domnul doctor ne a spus de egilok dar in principiu mi a zis ca nu l recomanda ca scade tensiunea si nu iese neaparat din criza cand il ia.alta alternativa nu ne a dat.va rog din suflet daca mai e cineva in situatia mea sa ma.ajute cu un sfat!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

13-09-2017, ora 09:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Varicoline
Senzație de greutate și durere în picioare? Din anul 1997 suntem în România și tratăm varice fără operație și fără internare. La Varicoline, beneficiați de servicii medicale la cele mai înalte standarde, efectuate de profesioniști cu o rată de succes între 93-97%! Detalii aici

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.