Tratament Mirzaten

05-08-2022
AnnaMaria29
Nu este medic/terapeut
AnnaMaria29
Bună seara! Urmez un tratament cu mirzaten 30 mg, o capsulă seara înainte de culcare de aproximativ 7 luni. Știe cineva dacă trebuie sa dormim un anumit număr de ore( pt ca provoacă somnolenta)? Eu de ex ma pun la somn undeva pe la 23-24 și trebuie sa ma trezesc la 6 dimineata pentru a merge la munca. Se poate întâmpla ceva dacă dorm doar 6-7 ore? Mulțumesc!
2 comentarii
0
08-12-2022, ora 14:37
Elenuc
Nu este medic/terapeut
Elenuc
Nu se intampla absolut nimic.daca te simti bine.si functionezi asa este perfect.mai iei ceva pe langa.mirzaten? Ce stari.ai?
0
09-12-2022, ora 00:08
C.S.D.
Nu este medic/terapeut
C.S.D.
Eu dormeam cel puțin 12 ore când când eram pe Mirzaten. Nu pot să zic dacă se întâmplă ceva sau nu când dormi mai puțin, eu îmi spun părerea și anume că dacă te odihnești bine, atâta cât îți cere corpul tău, ai șanse să te simți din ce în ce mai bine. Încearcă să te bagi în pat mai repede, la 10 seara.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul