Tremur - am 20 de ani. Care ar putea fi cauzele?
Buna seara! Am 20 de ani si iarna trecuta a inceput sa imi tremure cam tot corpul ( un tremur lejer) care nu se manifesta cand corpul e relaxat. Problema a disparut in vara iar iarna asta a inceput sa imi apara din nou si persista. Nu am nici un fel de boala/ afectiune si nu iau nici un fel de pastile. Care ar putea fi cauzele?
2 comentarii
Vorbeste cu medicul de familie, sau un medic neurolog, poti intreba si online.Multa sanatate!
Ai rezolvat ? Ai mai descoperit si alte simptome ?
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 0Amorțeală intermitentă la mâna stângă (inelar și deget mic)
- 0Imi amortesc mainile noaptea
- 1RMN cerebral și coloană cervicală
- 0O părere parapareză spastică
- 5Durere articulatie picior stang
- 2Epilepsie focala
- 1AVC hemoragic 60 % suprafata creierului
- 1Mâna stingă amortita tot timpul
- 2Probleme de memorie si de concentrare atentie scazuta
- 1Probleme de atentie si concentrare