Tusa seaca
Buna ziua.Baiatul meu de 10 ani a inceput sa tuseaca azinoapte.Am in casa Erdomed, Eurespal si Rofedex, dar nu sunt sigura care este pentru tusa seaca ca sa ii dau pana maine ce mergem la medicul de familie.Daca ma lamureste cineva.Va multumesc anticipat.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 16Tuse spastica!!! ce sa fac? care este cauza?
- 5umflatura nedureroasa in zona pubiana + de o luna tusesc sec
- 5tuse seaca, durere in gat, febra, raguseala = raceala ?
- 4Tuse seaca de trei saptamani
- 9polipi nazali, rosu in gat, secretie nazala galbena si de o luna tuse seaca
- 1tuse seaca persistenta
- 1Tuse seaca care nu mai trece. Ceva grav?
- 5tuse de care nu pot scapa
- 1nas infundat si tuse seaca permanenta
- 10Tuse persistenta seaca si iritativa
- 5Tusesc de 2 luni foate tare !!!!!
- 1Tuse Uscata Și Durere Plămâni
- 2Problema ORL - inflamare sinus
- 9Proces inlocuitor plamani
- 1Probleme de sanatate: de o luna jumate am o tuse seaca
- 12Tuse seacă - am senzația ca am ceva în gat tot timpul și care im da sensatia ca trebuie sa tușesc
- 0Senzație apa in nas și arsuri de la stomac
- 0Film plamani frecventa
- 1Pneumonie
Mai multe informații despre: tusea seaca
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
