umflatura alba tare pe pielea penisului

13-04-2010
alextudor22
Nu este medic/terapeut
alextudor22
Buna ziua!
As dori sa ma ajutati si pe mine daca se poate. De ceva timp (destul de mult) mi-a aparut o mica umflatura pe pielea penisului de circa 3 mm. Este singura! Nu ma doare, nu am observat sa se mareasca. Dar cu siguranta mai demult nu am avut-o. Este tare si alba. Se simte exact ca o pietricica care se afla in pielea care inconjuara penisul. Si are o forma oarecum sferica. Nu m-am ingrijorat pana acuma dar totusi poate nu trebuie sa fie acolo. Imi puteti spune ce este va rog?
4 comentarii
0
29-08-2010, ora 00:07
al_dracu
Nu este medic/terapeut
al_dracu
Sal. Si am observat acelasi lucru pe care il spui tu. Spune-mi ce ai avut si cum ai dezolvat problema ? merci
0
30-08-2010, ora 00:09
OrPh3U
Nu este medic/terapeut
OrPh3U
la naiba...si eu am problema asta..si abia am gasit un topic.cum se poate rezolva/???..:| help pls
0
04-05-2011, ora 01:18
ggeo
Nu este medic/terapeut
ggeo
aceleasi probleme le am si eu, sub pielea penisului pe teaca, cat un bob de grau, tare si nu ma doare, dar in schim in erectie simt o durere in tot penisul, ce poate fi?mlt
0
17-04-2012, ora 22:43
@yonel@
Nu este medic/terapeut
@yonel@
Si eu am aceeasi problema de doi ani aproape...la inceput umflatura era cat un bob de grau akum sa marit si e cat unul de mazare...e foarte tare ca o piatra...la inceput am crezut ca trece de la sine cnd am observat ca mia mai aparut inca una mica pe scrot.si evolueaza...ce poate fi va rog sfaturi urgente.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  • Infecție penis fără contact sexual - cauze și tratament
  • Studiul microbiomului mucoasei genitale masculine
  •