vreau sa plec la mare... cum sa fac sa-mi aman menstruatia?

21-08-2008
Alex Ro
Nu este medic/terapeut
Alex Ro
datorita faptului ca ciclul meu menstrual este neregulat, nu stiu niciodata cand va veni!!peste 3 zile merg la mare si nu as vrea sa am surprize, imi puteti recomanda vre-un medicament pentru stoparea sau intarzierea ciclului menstrual????iertati-mi exprimarea si va multumesc anticipat
3 comentarii
0
31-08-2008, ora 00:00
lidia_no_yume
Nu este medic/terapeut
lidia_no_yume
Ama vut o colega in aceeasi situatie cand am fost la mare. Ei i-a recomandat un medic vitamina K.
0
31-08-2008, ora 00:00
lidia_no_yume
Nu este medic/terapeut
lidia_no_yume
Ar trebui sa stopeze sangerarea. Ei cel putin i-a redus-o f mult.
0
06-08-2009, ora 18:47
gabitza44
Nu este medic/terapeut
gabitza44
Buna ziua.As avea si eu o intrebare, trebuie sa imi vina ciclul exact in perioada concediului.ce ar trebuii sa fac pentru al operii?Ce este indicat sa folosesc?
Adaugă un comentariu / răspuns

13-09-2017, ora 09:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Varicoline
Senzație de greutate și durere în picioare? Din anul 1997 suntem în România și tratăm varice fără operație și fără internare. La Varicoline, beneficiați de servicii medicale la cele mai înalte standarde, efectuate de profesioniști cu o rată de succes între 93-97%! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Ciclul de două ori pe lună
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.