vreau sa raman insarcinata

19-05-2015
diana dienutza
Nu este medic/terapeut
diana dienutza
De un 1 de zile ne chinuim sa facem un bebe si nu an ramas nici in ziua de astazi insarcinata.am un ciclu neregulat si toti doctorii imi spun ca nu am nici o problema totul este ok. Ce pot face sa raman mai repede insarcinata
2 comentarii
0
16-11-2015, ora 09:42
mirel39
Nu este medic/terapeut
mirel39
De un 1 de zile ne chinuim sa facem un bebe si nu an ramas nici in ziua de astazi insarcinata.am un ciclu neregulat si toti doctorii imi spun ca nu am nici o problema totul este ok. Ce pot face sa raman mai repede insarcinata.eu mai am un copil de 16 ani dar am vrea sa mai facem unul dar e in zadar va rog sa ne ajutati.va multumesc.mirela astept rasp
0
23-11-2015, ora 19:56
AlinaMaria123
Nu este medic/terapeut
AlinaMaria123
Si eu vreau niste sfaturi vreau un bebe si nu pot avea ciclu neregulat nu neam protejat deloc de un an tot incercam cibeva mia zis sa iau antoconceptionale timp de 3 luni si dupaia sa fac o pauza si raman insarcinata sfaturi va rog din suflet
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Pregătirea pentru sarcină
  •