Diagnostic astm - care este experienta dvs. cu boala?

10-08-2017
lili6
Nu este medic/terapeut
lili6
Anul trecut in iulie am fost diagnosticata cu astm, simteam ca ma infund, dar nu f rau, in noiembrie am racit si m a infundam f tare in piept, aproape k intrasem in panica simteam apr mereu senzatia de gheara..pana anul trec nu am avut niciodt astfel de simptome. Dr mi a zis ca tre sa fol Symbicort permanent, plus cv trat pt rinita pe care am operat o dgb, chiar s a agravat dupa interventie tot atunci au aparut si senzatiile de infundat in piept. Ce puteti sa mi pov despre aceasta boala, de cat timp o aveti si cum rezistati cu ea.ce trat luati/recomandati sau alte chestii naturiste..sunt cam sceptica in privinta sprayului mereu, cn stie ce efecte adverse are. (Alergica nu sunt) ce altcv mai recomandati sau ce ati facut? Msss
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Aplicația Activ (by ROmedic)
Vrei să fii sănătos? Vrei să slăbești? Vrei sa fii în formă și să arăți bine? Vrei să te simți bine în corpul tău? Atunci trebuie să faci eforturi. Aplicația web "Activ" te ajută să fii consecvent în lupta pentru sănătatea ta.

Accesează gratuit Aplicația
Acest site foloseste cookies. Continuand navigarea va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Detalii OK