simptome de sarcina?

07-05-2014
carmen1995
Nu este medic/terapeut
carmen1995
Am avut contact sexual chiar in ziua de dupa ultima zi a menstruatie. Ciclul dureaza 30 de zile, iar menstruatia 7. In aprilie ciclul a durat 25 de zile. In 3 mai am avut contact sexual protejat. De atunci ma dor sanii, mi s.au inchis la culoare sfarcurile, ma doare spatele, am dureri in toata zona pelviana, secretii vaginale laptoase si dese, sunt balonata, constipata, simt nevoia de a urina mai tot timpul si am usturime la urinare. Tin sa precizez ca in aprilie am urmat un tratament pt noduli la san si nu sunt sigura daca au trecut si am avut o infectie vaginala
3 comentarii
0
09-05-2014, ora 01:35
safe
Nu este medic/terapeut
safe
Nu sunt chiar clare informatiile... Ciclul tau dureaza 30 de zile de obicei iar acum in aprilie a venit menstra mai repede, adica a durat 25 zile ciclul? Si din moment ce a fost protejat nu ai cum sa ramai.
0
09-05-2014, ora 16:54
carmen1995
Nu este medic/terapeut
carmen1995
da, de data asta a durat 25 de zile. insa era al doilea prezervativ si nu stiu daca s-a pus putina sperma pe asta(in exterior, normal) se poate sa raman insarcinata...
0
13-05-2014, ora 00:56
safe
Nu este medic/terapeut
safe
Eu zic sa nu iti faci probleme... daca dupa primul act s a spalat sau sters si apoi si a pus un alt prezervativ nu cred ca avea cum sa ajunga sperma pe el...
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Primele simptome de sarcină - apar la toate femeile?
  •