ovulatia - e obligatoriu sa existe acele secretii?
stiu ca in timpul ovulatiei mucusul cervical are aspectul unui albus de ou si e putin mai abundent.Sunt in a 15-a zi a ciclului, deci ieri trebuia sa fi ovulat dar nu am avut niciun fel de secretii.nici ieri nici azi...asta ma ingrijoreaza putin...e obligatoriu sa existe acele secretii?stie cineva?
4 comentarii
nu e obligatoriu. Acesta nu e un simptom pt nimic. Altcva ai? (usturimi, mancarimi...cva)
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3fff urgent..despre secretii vaginale
- 6nu stiu ce avem? Ne dorim un copil..
- 4Pregnyl-urgent.. vreau un copil
- 7grosime endometru
- 3menstruatia... secretie vaginala alb-galbuie (cam de un an)
- 6nu reusesc sa concep un bebe!
- 6Secretii vaginale - analize
- 4Interpretare analize secretie vaginala
- 3secretie alb-galbuie
- 4sangerari intre menstre
- 3Interpretare rezultat secretie vaginala
- 3interpretare examen secretie vaginala
- 8O mica intrebare... secretie abundenta de 1-2 ani
- 12interpretare rezultat secretie vaginala
- 7secretii vaginale gelatinoase
- 6E posibil sa fiu insarcinata sau e vorba de vreo infectie vaginala?
- 4am o problema cu secretia vaginala, adica imi curge mereu...
- 3Ovulaţie cu sângerare
- 1Candidoza?
- 1Intrebare contact sexual neprotejat
Mai multe informații despre: Secretiile vaginale ovulatia
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
