ma dor sani
de ceva vreme ma dor sani cam de 1 saptamana, asta se intampla numai la atingere, la palpare nu simt nimic de genul moduli, simt la ambi sani cam acelasi lucru cred ca sunt vene, mi sa dereglat si menstruatia dar am fost cam suparata si la servivi am avut probleme si cu copilul de sanatate si sunt si foarte speriata de tot ce vad la televizor. va rog sa ma ajutati sa ma sfatuiti ce pot face
va multumesc
cu stima
va multumesc
cu stima
2 comentarii
si eu am avut probleme de genul acesta si am fost la medic.Mi s-a pus diagnosticul de mastita, si am luat tratament 3 luni.
nu trebuie sa te sperii.. si eu am patit la fel.. e pe sistem hormonal, este a 2 oara cand am aceasta problema, bine acum mi-a trecut .. :| am lu-at Progestogel este fosrte bun.. ti-l recomand, dar cred ca ar trebui sa mergi si la un doctor :)
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 2imi intarzie menstruatia, ma dor sanii si sunt putin umflati
- 2durere la palpare a sanului stang va rog ajutati-ma!!!
- 2dureri de san
- 17durere de sfarcuri
- 8am emotii numai la gandul ca.. as fi insarcinata
- 1Durere sub sanul stang
- 1dureri de sani
- 1durere de sin si sfirc la barbati
- 4mastoza fibrochistica
- 7Durere la san si la mana dreapta.. poate avea vreo legatura?
- 0durere san spre axila
- 3dereglari hormonale
- 2Durere a sanului drept in timpul actului sexual si dupa
- 2dureri de san
- 1Probleme menstruale si probleme privitor la sani
- 0Durere in zona sfarcurilor
- 3Durere de San
- 0Durere sani
- 0Durere de sânul stâng după avortul medicamentos
- 1Dureri ale sanului
Mai multe informații despre: Durere de sani
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: