ma dor sani
de ceva vreme ma dor sani cam de 1 saptamana, asta se intampla numai la atingere, la palpare nu simt nimic de genul moduli, simt la ambi sani cam acelasi lucru cred ca sunt vene, mi sa dereglat si menstruatia dar am fost cam suparata si la servivi am avut probleme si cu copilul de sanatate si sunt si foarte speriata de tot ce vad la televizor. va rog sa ma ajutati sa ma sfatuiti ce pot face
va multumesc
cu stima
va multumesc
cu stima
2 comentarii
si eu am avut probleme de genul acesta si am fost la medic.Mi s-a pus diagnosticul de mastita, si am luat tratament 3 luni.
nu trebuie sa te sperii.. si eu am patit la fel.. e pe sistem hormonal, este a 2 oara cand am aceasta problema, bine acum mi-a trecut .. :| am lu-at Progestogel este fosrte bun.. ti-l recomand, dar cred ca ar trebui sa mergi si la un doctor :)
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 1probleme sanul stang
- 4de ce ma dor sfarcurile?
- 3am dureri la un san, iar medicul meu ma ignora!
- 5Histerectomie partiala si de cateva luni am dureri mari la sani
- 4dureri de sani - mastoza cu mastodinie, rog un tratament
- 10dureri de sani - lateral
- 3Buna ziua. Durere sfarcuri
- 3durere persistenta la mamelonul drept
- 0durere de sani ciudata
- 1Simptome false?
- 0Durere in zona sfarcurilor
- 5Ectazii ductale retromamelonare
- 3Durere de San
- 4Dureri de sân după exerciții fizice
- 2Durere sani
- 0Am luat anticonceptionale Yaz si am dureri mari de sani
- 1Durere pe sâni
- 8Sarcina?
- 2Durere de sân
Mai multe informații despre: Durere de sani
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: