sunt gravida?
cu 5 zile inainte de mentruatie am avut 2 zile consecutiv o scurgere maronie slab cantitativ.cu 3 zile inainte de menstra miam facut spre seara 2 teste de sarcina(marci diferite) care au iesit slab pozitive la f scurt tp de la contactul acestora cu urina...mai am o zi pana ar trebui sa am mentruatia.sa o astept sau sa imi fac planuri de mamica?va multumesc
3 comentarii
Pentru siguranta poti merge intr-o clinica medicala sa ti faci testul din sange, Beta Hcg.
Nu exista slab pozitiv sau slab negativ.Daca ti-au iesit doua linii(indiferent de cat de puternica era culoarea celei de-a doua linii), esti insarcinata.
va multumesc din suflet pt raspuns!!! va doresc toata sanatatea din lume!!!
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 5Se poate instala o sarcina in ultimele zile de anticonceptionale?
- 3sex in timpul menstruatiei = sarcina?
- 4se poate sa fi ramas insarcinata?
- 0sa fie sarcina oare?
- 11cm si teste negative peste sarcina?
- 8sunt sau nu insarcinata? urgent!!!
- 5este posibil sa fiu insarcinata?
- 4sunt insarcinata?
- 1Pot ramane insarcinata?
- 4exista sanse sa fiu gravida?!
- 2sarcina dupa chimioterapie? e posibil?
- 0Exista sanse de sarcina ?
- 0Posibil sa ramana insarcinata?
- 0sunt insarcinata?
- 3Sunt insarcinata ?
- 7e posibil sa fiu insarcinata?
- 10risc de sarcina??
- 1Insarcinata?!
- 2Anticonceptionale
- 6Va rog! Se poate sa fi ramas insarcinata sau nu?
Mai multe informații despre: sunt insarcinata?
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:

