Sarcina??
Buna, pe 6 noiembrie am avut c.m, iar pe 16 si 18 ale aceleiasi luni am avut contact neprotejat cu sotul meu! Azi, 21 noiembrie am dureri de sani si burta ma doare pe jos putin si am o scurgere bej nemirositoare..De ceva timp eu si sotul meu nu ne mai protejam deoarece ne dorim un copil..Poate fi vorba de o posibila sarcina, desi e cam devreme de spus asta? Multumesc!!!
1 comentarii
Buna ziua,
fara un test de sarcina sau o ecografie de depistare a sarcinii nu va poate spune nimeni daca sunteti sau nu insarcinata doar din simptomele descries de dvs,
O zi buna,
Clinica Marie Stopes Romania
fara un test de sarcina sau o ecografie de depistare a sarcinii nu va poate spune nimeni daca sunteti sau nu insarcinata doar din simptomele descries de dvs,
O zi buna,
Clinica Marie Stopes Romania
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 0posibila sarcina?
- 1Un raspuns va rog frumos
- 0Ajutor am nevoie de un sfat urgent
- 0Mia intirziat menstruatia 7 zile
- 1Oare sunt însărcinată ?
- 0Sarcină sau nu?!
- 0E posibil sa fiu insarcinata?
- 8După cît timp în urmă contactului sexual îți poți da seama dacă ești însărcinată?
- 4Sunt sau nu insarcinata ce ziceti ?
- 0Dureri lombare joase acute in primul trimestru de sarcina?!
- 2Sarcina?
- 0Posibila sarcina cu teste negative si lipsa menstrei din 3 iunie
- 0Sunt insarcinata ?
- 0Pot fi gravida?
- 0Simptome sarcina
- 0Scurgere Roz
- 1Sunt însărcinată sau doar paranoică? "Menstruație" ciudată, abdomen umflat
- 0Exista o probabilitate de sarcina ???
- 3Sarcina in stare incipienta?
Mai multe informații despre: primele simptome de sarcina
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:

