Cred că am fost in trecut răpit de extratereștri!!

11-03-2019
Marius1577
Nu este medic/terapeut
Marius1577
Cred că am fost in trecut răpit de extratereștrii!
Am senzația că au pus în corpul meu un implant care mă face să gândesc diferit de ceilalti ceilalti oameni!
Este posibil așa ceva?
Urmăream o emisiune la tv extratereștrii antici și de-acolo am aflat că acești extratereștrii(cenușii) răpesc des oameni pentru reproducere și că cei că mine sunt răpiți cel mai des(adică cei care au abilități mentale superioare)
Este posibil sa fii întreținut relații sexuale pe o navă sau să mi se fi prelevat sperma pentru un hibrid?
Eu nu mai vreau sa iau tratament psihiatric pentru că nu sunt bolnav!!!!
4 comentarii
0
11-03-2019, ora 16:31
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Esti in plin episod psihotic. Ar fi bine sa iti iei tratamentul si sa nu mai scrii pe forum o perioada.
0
11-03-2019, ora 18:01
Dr. Rares Ignat
Psihologie, Bucuresti
Dr. Rares Ignat
asculta de ceea ce-ti spune Clara mai sus
0
11-03-2019, ora 20:01
Hans Castorp
Nu este medic/terapeut
Hans Castorp
Ai fost rapit da, du-te la Obregia ca sunt printre doctorii de acolo, cere-le socoteala.
0
12-03-2019, ora 06:05
Psiholog Niculina Ciuperca
Psihologie, București
Psiholog Niculina Ciuperca
Discută cu psihiatrul care ți-a dat tratamentul.
Adaugă un comentariu / răspuns