Cred că am fost in trecut răpit de extratereștri!!
Cred că am fost in trecut răpit de extratereștrii!
Am senzația că au pus în corpul meu un implant care mă face să gândesc diferit de ceilalti ceilalti oameni!
Este posibil așa ceva?
Urmăream o emisiune la tv extratereștrii antici și de-acolo am aflat că acești extratereștrii(cenușii) răpesc des oameni pentru reproducere și că cei că mine sunt răpiți cel mai des(adică cei care au abilități mentale superioare)
Este posibil sa fii întreținut relații sexuale pe o navă sau să mi se fi prelevat sperma pentru un hibrid?
Eu nu mai vreau sa iau tratament psihiatric pentru că nu sunt bolnav!!!!
Am senzația că au pus în corpul meu un implant care mă face să gândesc diferit de ceilalti ceilalti oameni!
Este posibil așa ceva?
Urmăream o emisiune la tv extratereștrii antici și de-acolo am aflat că acești extratereștrii(cenușii) răpesc des oameni pentru reproducere și că cei că mine sunt răpiți cel mai des(adică cei care au abilități mentale superioare)
Este posibil sa fii întreținut relații sexuale pe o navă sau să mi se fi prelevat sperma pentru un hibrid?
Eu nu mai vreau sa iau tratament psihiatric pentru că nu sunt bolnav!!!!
4 comentarii
Esti in plin episod psihotic. Ar fi bine sa iti iei tratamentul si sa nu mai scrii pe forum o perioada.
asculta de ceea ce-ti spune Clara mai sus
Ai fost rapit da, du-te la Obregia ca sunt printre doctorii de acolo, cere-le socoteala.
Discută cu psihiatrul care ți-a dat tratamentul.
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 3Vorbesc rad si scot diferite sunete ciudate de unul singur
- 10Tipuri de activități pentru petrecerea timpului liber?
- 7Evaluare medicală forțată/Încredere
- 1Pentru cei diagnosticati cu o boala psihica
- 10Schimbare medic psihiatru
- 6Anxietate/depresie
- 6Suspiciuni medicamente psihiatrice
- 3Acceptarea bolii psihice
- 4Intrebare pentru cei cu diagnostic de boala psihica
- 3Prosopagnozie?