afectiune a aparatului genital masculin

04-06-2006
simo10
Nu este medic/terapeut
simo10
salutare. Am si eu o problema mai precis sotul meu. I-au aparut pe capul penisului niste pete mici rosii fara a avea vreo durere sau jena.
Mentionez ca nu am avut contact sexual (sunt insarcinata si am luat o mica pauza)iar aceste pete au aparut in acest timp.Ne-am bucura daca ne-ati putea spune despre ce este vorba mai ales ca acum mi-e teama de contact sexual (sa nu se transmita!!) VA MULTUMESC ANTICIPAT PT. RASPUNS!
2 comentarii
0
05-06-2006, ora 00:00
Dr.Evelyn
Nu este medic/terapeut
Dr.Evelyn
Pentru un diagnostic exact, sotul dvs ar trebui sa mearga la un consult(la urolog sau la dermatolog).Pina la stabilirea diagnosticului este de dorit sa evitati contactele sexuale neprotejate,
0
20-08-2012, ora 00:16
Mitosh
Nu este medic/terapeut
Mitosh
Salutare!aceiasi problema o am si eu.Sotia este la fel insarcinata si cam de o luna de zile mi-au aparut pe penis niste pete rosii... doua la nr mai exact... nu am dureri, secretii sau orice altfel de jena... nici macar in timpul contactului sexual.insa tin sa preciez ca la baza capului penisului pare sa fie un pic invinetit... a fost sotul la un dermatolog?ce raspuns vi s-a dat?multumesc anticipat
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.