alunita
Buna dimineata, d-le Doctor, am si eu o mare dilema, aseara dupa ce m-am demachiat, si m-am spalat pe fata, am observat ca alunita mea de pe frunte avea ca o cojita minuscula, care apoi s-a desprins, nu ma doare, nu ma ustura, nici urma de sange...de ce oare mi s-a desprins firicelul acela minuscul de piele...am citit pe forum despre exfoliera alunitelor, dar la mine nu este cazul, ptr ca mie doar mi s-a desprins putin cat un varf de ac, este o alunita maro deschis.sper ca nu sunt paranoica, dar cu atatea boli, mi-e si frica.Va multumesc amabil!
1 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 15alunita agatata...va rog o parere urgent
- 3Alunita care doare
- 3As dori un raspuns cat mai urgent despre o alunita
- 3Rog raspunsul unui medic: alunita rosie care a crescut
- 8Am o cicatrice in zona pubiana
- 5Indepartare aluna de pe fata
- 3Extirpare alunita
- 2alunita pe sold?!
- 5După scoaterea unei alune
- 4Operatie melanom
- 1Extractie alunite
- 2Alunita la subrat
- 1Alunite sau motiv de ingrijorare?
- 1Alunita
- 2Nevus melanocitic displasic de tip compus
- 1Alunite
- 1Alunita cu "probleme"
- 1Alunițe posibil periculoase?
- 2Alunita - cand apas iese ceva alb in partea de sus
Mai multe informații despre: Alunitele
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: