Am nevoie de un raspuns!!!

01-08-2007
stefania_anita21
Nu este medic/terapeut
stefania_anita21
Acum cateva luni (sa zicem 6) am fost diagnosticata cu vulvovaginita mixta si aveam ca simptome:mancarimi, usturimi la urinare, scurgere vaginala abundenta, senzatia de ardere a ovarelor.Simptomele au disparut in urma tratamentului prescris, dar acum o saptamana au revenit.

Intrebarea este:pot sa urmez vechiul tratament, fara a mai fi nevoita sa apelez la medicul ginecolog?Multumesc anticipat
2 comentarii
0
08-08-2007, ora 00:00
anda27
Nu este medic/terapeut
anda27
probabil ca nu ar fi f rau sa urmezi vechiul tratament, dar cel mai bine ar fi sa te duci din nou la gineco sa iti intrebi doctorul, si cu ocazia asta sa te informezi si pentru eventualitatea in care, Doamne fereste, ai din nou probleme...intreaba-l daca e ok sa repeti tratamentul sau dk e cazul sa iti prescrie altceva. Multa sanatate!
0
11-08-2007, ora 00:00
stefania_anita21
Nu este medic/terapeut
stefania_anita21
multumesc pt raspuns.
Adaugă un comentariu / răspuns

01-07-2021, ora 11:30
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
 
 
 
Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.