Avort cu medabon
Bună ziua! Pe data de 16.06.2021 am facut o întrerupere de sarcina cu medabon. Întrucât m-am mutat și nu mai am cum sa ajung la doctor pentru examinarea după avort am făcut un test de sarcina care a ieșit negativ. Credeți că aș mai avea motive de îngrijorare ca avortul ar fi incomplet? Mulțumesc pt eventualele raspunsuri!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 9Buna seara, in legatura cu intreruperea medicamentoasa.
- 2Ajutați-mă - sângerările nu au mai încetat după întrerupere de sarcină cu medicamente
- 2Avorto medicamentos
- 1Avort medicamentos cauze
- 1Avort medicamentos.
- 1Avort cu Medabon-sangerare redusa
- 10Avort medicamentos
- 0Am luat medabon
- 0Experiența mea cu avortul medicamentos
- 0Avort medicamentos Medabon
- 0Experienta mea cu Medabon
- 6Avort cu medabon
- 1Test pozitiv după întrerupere de sarcina
- 0Avort Medabon
- 8Avort medicamentos cu Medabon si resturi ramase
- 5Experienta cu Medabon 19.05.2023
- 1Avort medicamentos
- 1Avort medicamentos!
- 0Avort medicamentos
- 1Avort medicamentos
Mai multe informații despre: Avortul medicamentos avortul medicamentos cu mifepriston si misoprostol medabon
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: